Upravljani POE mrežni preklopnik
  • 16 Port 10/100/1000Mbps + 2 Port SFP Port
  • 16 Port 802.3at/af PoE port
  • Power Budget up to 250W
  • L2+ Smart manage features
  • SNMP v1/2c/3 , Trap , RMON Supported
  • Graphic Manage including the Topology View, Floor View and Map View
  • Video Streaming for onvif cameras
  • AirLive AC.TOP manage including the channel, Tx Power , security

  • 8 Port 10/100/1000Mbps + 2 Port SFP Port
  • 8 Port 802.3at/af PoE port
  • Power Budget up to 130W
  • L2+ Smart manage features
  • SNMP v1/2c/3 , Trap , RMON Supported
  • Graphic Manage including the Topology View, Floor View and Map View
  • AirLive AC.TOP manage including the channel, Tx Power , security

  • 24 Port 10/100/1000Mbps + 2 Port UTP/SFP combo port
  • 24 Port 802.3at/af PoE port
  • Power Budget up to 370W
  • L2+ Smart manage features
  • SNMP v1/2c/3 , Trap , RMON Supported
  • Graphic Manage including the Topology View, Floor View and Map View
  • Video Streaming for onvif cameras
  • AirLive AC.TOP manage including the channel, Tx Power , security.
  • Suppot 802.3az Energy Efficient Ethernet

  • 224 porta 10/100/1000 Mb/s koji sadrži 4 UTP/SFP combo porta
  • 24 PoE 802.3at/af porta
  • Ugrađeno 370 W napajanje
  • Web upravljačko sučelje, sigurnost, QoS i performanse
  • Podržava SNMPv1/v2c za upravljanje
  • Podržava filtriranje broadcast oluja
  • Podržava IEEE 802.3 za EEE standard za energetsku učinkovitost Etherneta
  • Napajanje IP kamera i pristupnih točaka putem 802.3at/af PoE preko RJ-45 kablova

  • 8-port 10/100Mbps 802.3at/af PoE Ports
  • 2 x Gigabit TP/Fiber Combo Ports for Uplink
  • Full Power 130Watt Built-in Power Supply
  • Web-Base Management for Configuring PoE On/Off, Bandwidth Control, Port Trucking, and Tag VLAN
  • Support IGMP Snooping, Port Mirroring, MAC Binding , Spanning Tree, and Password-Protected Access
  • Device Guard

  • 8-ulazni 10/100Mb/s + 2-ulazni Gigabit TP / SFP, ukupno10 ulaza
  • 8-ulazni 24VDC pasivni POE
  • Potpuno naponski 180 vatni ugrađeni izvor energije
  • Mrežno upravljanje za podešavanje POE On/Off, kontrolu propusnosti, glavnog ulaza i označavanje VLAN
  • Podržava IGMP smotavanje, zrcaljenje ulaza, MAC vezivanje i funkciju razgranate napredne mreže upravljanja
  • Zrcaljenje ulaza, lozinkom zaštičeni pristupi
  • Podržava AirLive modele: AP60, N.Power, AirMax2, IP-200PHD-24, CU-720PIR

Neupravljivi POE mrežni preklopnici
  • 8 port Gigabit RJ45 x Gigabit with 2 SFP
  • 8 Port 802.3at/af PoE
  • Up to 30W for each PoE Port
  • Power budget up to 110W
  • Build in Power Module

  • 5 port Gigabit RJ45 with 1 SFP
  • 4 port 802.3at/af PoE
  • Up to 30W for each PoE Port
  • Power budget up to 65W

  • 5 x 10/100/1000Mbps Ethernet Port
  • 4 X 802.3at/af Gigabit PoE Ports
  • Up to 30W for each PoE Port
  • Up to 60W Power Budget
  • Compact size
  • Build in Power module

  • 8 x 10/100Mbps Fast Ethernet Port
  • 4 x 802.3at/af PoE Ports
  • Up to 30W for each PoE Port
  • Up to 60W Power Budget
  • Compact size
  • Build in Power module

Upravljani mrežni preklopnik
  • 20 optička porta + 4 combo UTP/SFP porta
  • QoS sa do 8 hardverskih redova čekanja
  • Podržava STP, RSTP i MSTP
  • Dvostruko redundatno napajanje
  • Web UI sučelje, Telnet, SSH
  • SNMP v1, v2c iv3 s Traps podrškom
  • Podržan udaljeni nadzor (RMON)
  • Podržava IPv4/IPv6

  • 24 port 10/100/1000Mbps including 4 port UTP/SFP combo ports
  • Built-In Power Supply 802.1Q Tag-based VLAN, Port-based VLAN, IGMP Snooping
  • Web smart features provide easier manageability, security, QoS, and performance
  • Supports SNMPv1/v2c, trap for management
  • Supports broadcast storm filtering
  • Supports (IEEE802.3az EEE Energy Efficient Ethernet standard) for green Ethernet application

  • 24 port 10/100/1000Mbps and 4 port SFP Fiber ports
  • Support 802.1Q Tag-based VLAN, Voice VLAN
  • Multiple accounts to manage the switch
  • Supports SNMPv1/v2c, trap for management
  • Support STP, RSTP
  • Supports broadcast /Muticast storm filtering, IGMP Snooping, QoS, LLDP Discovery
  • Built-In Power Supply

Neupravljivi mrežni preklopnik
  • Standalone, Compact size converter
  • Full-duplex and half-duplex operation with IEEE802.3x flow control
  • Auto MDI/MDI-X for TX port
  • Extends network connection to various lengths depending on SFP transceiver capability
  • Supports Gigabit SFP slot, hot swappable

Pribor za mrežne preklopnike
  • 1310nm, 10km prijenosna udaljenost
  • Dupleks LC konektor
  • Sukladan s IEEE 802.3 gigabit ethernet standardom
  • Sukladan s Fiber Channel 200-SM-LC-L standardom
  • Hot Pluggable – dodavanje bez ponovnog pokretanja
  • Laser light sourLasersko izvor svjetla
  • Podržava brzinu prijenosa od 125 Mb/s do 2,125Gb/s
  • Tipična potrošnja < 1W
  • PIN fotodiode s TIA

  • 850nm VCSEL, 500 metara prijenosna udaljenost
  • Dupleks LC konektor
  • Sukladan s IEEE 802.3 gigabit ethernet standardom
  • Sukladan s Fiber Channel 200-M5-SN-I i 200-M6-SN-I standardom
  • Hot Pluggable – dodavanje bez ponovnog pokretanja
  • Lasersko izvor svjetla
  • Podržava brzinu prijenosa od 125 Mb/s do 2,125Gb/s
  • Tipična potrošnja < 1W
  • PIN fotodioda s TIA